loading 0%
ATATÜRK'ÜN İZİNDE İSTANBUL
₺150,00

Tur Güzergah

İSTANBUL

Tur Detay

1. Gün
1.Gün

 HAREKET SAATİ ve YERİ:  05.00 - Bandırma Barış Manço Kültür Merkezi Karşısı

           "Güzel şehir İstanbul'a bir de mavi gözlü devin penceresinden, bıraktığı silinmez izleri keşfederek bakın..."

Ulu önderimiz Atatürk'ün tüm ülke ve İstanbul için önemi tarihe kazınmışken, İstanbul'un da atamız için göz ardı edilemeyecek bir önemi, değeri vardı. Öyle ki Atatürk, 1923 yılında "İstanbul, bizim tarihimizin ve uygarlığımızın bir özetidir" diyerek hislerini ortaya koymuştur. İstanbul ise evleri, mekanları, köşkleri, anıtları ve müzeleri ile her gün mavi gözlü deve saygı duruşunda bulunur.

Bu saygı duruşuna en derin noktasından katılacağımız gezimiz, bizlere Atatürk'ün gençlik, savaş ve Cumhurbaşkanlığı yıllarını, o günlerden kalan nadide fotoğraflar ve tüm hikayeleri ile yeniden yaşatacak.

Harbiye Askeri Müzesi, Atatürk'ün tekerlekli sandalyesini de görebileceğimiz Dolmabahçe, Şişli'de bulunan pembe evi, Florya Atatürk Köşkü, Sarayburnu'ndaki heykeli, Beyoğlu'nda vakit geçirmeyi ve yemek yemeyi çok sevdiği mekanlar ve Tepebaşı Bahçesi atamızı ve tarihimizi gururlanarak, zaman zaman da gözlerimiz dolarak daha yakından tanıyacağımız noktalardan bazıları...

Dünyanın en güzel şehirlerinden birine dünyanın en büyük liderlerinden birinin penceresinden tarihi yaşayarak bakmak isterseniz, bizlere ulaşmanız yeterli. 

susanoğlu otelleri

Dahili Hizmetler

Ø  Ulaşım

Ø  Ferdi kaza sigortası

Ø  Rehberlik hizmeti

Harici Hizmetler

 Öğünler, müze ve ören yeri girişleri, kişisel harcamalar fiyata dahil değildir.