loading 0%
İSKEÇE KARNAVALI (3 GÜN 1 GECE)
€89,00

Tur Güzergah

SELANİK – KAVALA – İSKECE - GÜMÜLCİNE

Tur Detay

1. Gün
İSTANBUL – KEŞAN – SELANİK

22:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı, 23.00 Mecediyeköy Migros Önü, 23.30 Bakırköy Ömür Alışveriş Merkezi Önü hareketle, Silivri – Keşan karayolu takip edilerek İpsala sınır kapısına varış. Pasaport ve gümrük işlemleri sonrası Dedeağaç - Gümülcine - İskeçe - karayolu takip edilerek Selanik’e yolculuk.

2. Gün
SELANİK

Sabah saatlerinde Selanik varışı ile panaromik şehir turu; Kordon, Beyaz Kule, Döner Kule, Fuar Meydanı, Osmanlı ve Bizans eserleri, Yunanistan'ın en büyük katedrali olan Aya Dimitros Katedrali, Büyük İskender Heykeli, Hamza Bey camii, E.Venezelo - P.Konstantin heykelleri, Vardar, Makedonia, Aristoteles, Elefterios meydanları görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde Ulu Önder Atatürk'ün evini ziyaret ediyor ve otelimize yerleşiyoruz. Geceleme otelimizde. Akşam dileyen misafirlerimiz Rehberimizin organize edeceği extra Yunanistan Tavernası programına katılabilirler. Leziz yemekler, Yunan Müziği ve Buzuki eşliğinde sınırsız eğlence.(45 EUR)

3. Gün
SELANİK – KAVALA – İSKECE – GÜMÜLCİNE – DEDEAĞAÇ – İSTANBUL

Sabah kahvaltı sonrası Kavala’ya hareket. Yaklaşık 2-3 saatlik yolculuk sonrası Kavala’ya varış ve panaromik şehir turu. Su Kemerleri, Liman, Kale, 19.yy Neo Klasik yapılar, Pangia, Eski ve Yeni Şehir, Acropolis, Deniz Feneri, Ag.Nicholas, Teodoro Kimissi kiliseleri, Kavalalı Mehmet Ali Paşa imarethanesi ve heykelinin görülmesi sonrası öğle yemeği için serbest zaman. Buluşma sonrası İskece Karnavalı için İskece’ye hareket. Varışımız sonrası karnavala katılıyoruz. Akşam saatlerinde İskeçe & Gümülcine & Dedeağaç şehirlerini panoramik olarak geçerek İpsala sınır kapısına yolculuk. Pasaport ve gümrük işlemlerini takiben Keşan – Tekirdağ – Silivri karayolu takip edilerek İstanbul’a yolculuk. Tekirdağ’da serbest köfte molası sonrası akşam saatlerinde İstanbul başlangıç noktalarına varış ile program sonu.

susanoğlu otelleri

Dahili Hizmetler

Ø  Lüks Viya Travel otobüsleri ile ulaşım hizmetleri

Ø  Yerel profesyonel Türkce rehberlik hizmetleri

Ø  4* Otelde  oda-kahvaltı konaklama

Ø  Programda belirtilen panoramik şehir turları.

Ø  Araç içi su ikramı

Ø  Şehir vergileri

Ø  Gümrük vergileri

Ø Tüm otoban, otopark ve check-point giderleri

 

Harici Hizmetler

Müze ve ören yeri giriş ücretleri. 
Otelde alınan ekstralar ve tüm kişisel harcamalar 
İlk gün sabah kahvaltısı

Öğle ve akşam yemekleri. 
Schgen Vizesi
Yurtdışı çıkış harcı
Yurtdışı seyahat sağlık sigortası

 

TEK KİŞİLİK ODA  :129,00 EURO 

ÖNEMLİ NOT

YEŞİL PASAPORT SAHİPLERİ VİZESİZ SEYAHAT EDEBİLİR

NORMAL PASAPORT SAHİPLERİ GEÇERLİ SHENGEN VİZESİNE SAHJİP OLMALI YADA VİZE ALMAK ZORUNDADIR

 

 

KATILAN KİŞİ SAYISINA GÖRE TRANSFER  EKSTRA ÜCRETLİ OLARAK YAPILACAKTIR