DUBAİ TURU

TUR TARİHLERİ :

ORTADOĞU’NUN BAŞKENTİ

‘D U B A I’ TURU

AİR ARABİA HAVAYOLLARI İLE

4 YILDIZ SÜRERİOR HOTEL

 

3 GECE & 4 GÜN

 

7-10 MART 2018

 

 

1.Gün-          İSTANBUL - SHARJAH - DUBAI

 

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde siz değerli konuklarımızla saat 22:00 de buluşma. Bagaj, bilet ve check- in işlemlerinin ardından Air Arabia Havayollarının G9 284 sefer sayılı uçağı ile 00:15 de Birleşik Arap Emirlikleri’ne hareket. Yerel saat ile 05:35 de Sharjah Havalimanına varış ve alanda bekleyen yetkililerimiz tarafından karşılama. Ardından panoramik Dubai şehir turu. Bu turumuz esnasında, Gökdelenler Caddesi, Dünyanın tek yedi yıldızlı oteli Burj Al Arab Oteli ve ünlü Jumeirah Plajında fotoğraf molası, Jumeirah Camii, Sheikh Palace, Dubai’yi

 2 bölgeye ayıran Dubai Creek, Altın ve Baharat Çarşıları panoramik olarak görülecek yerler arasındadır.

Tur bitimi otelinize transfer ve serbest zaman. Akşam, arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Emirates Mall & Dubai Mall & Fountain Gösterisi Gezisi’ne katılma imkanı sunuluyor. Geceleme otelimizde.

 

EKSTRA GEZİ: EMİRATES MALL & DUBAİ MALL & FOUNTAİN GÖSTERİSİ GEZİSİ | 40 EURO

Çölün ortasında kayak pisti ile karşılaşsanız ne düşünürdünüz !! Bünyesinde kayak pisti barındıran Emirates Mall ile başlıyor gezimiz. İkinci durağımız ise dünyanın en büyük alışveriş merkezlerinden biri olarak bilinen 1200 dükkan kapasiteli The Dubai Mall. Ardından Fountain ses ve ışık gösterisini izliyoruz.

 

2. Gün         DUBAI

 

Sabah kahvaltısının ardından yarım gün en ünlü halk plajlarından Jumeirah Beach Park palajına giderek güneşleniyoruz. Öğleden sonra otele dönerek dinleniyoruz ve  Arzu eden misafirlerimiz ile birlikte ekstra olarak düzenlenecek olan Çöl Safari turuna katılıyoruz. Bu turumuzda önce 4X4 jiplerle çölde unutulmaz anlar yaşayabilir, deve çiftliklerini ziyaret edebilir ve gün batımını çölde izleyebilirsiniz. Ayrıca çölde kurulan bedevi kampında açık büfe yemek, alkolsüz içecekler ve dansöz şov ile günün tüm yorgunluğunu atabilirsiniz. Tur sonrası jiplerimizle otele transfer.  Akşam arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan akşam yemekli Arap gecesine katılabilirler. Geceleme otelinizde.

 

EKSTRA GEZİ: ÇÖL SAFARİ GEZİSİ | 80 EURO 

4X4 ciplerle çölde unutulmaz anlar yaşayabilir, deve çiftliklerini ziyaret edebilir ve gün batımını izleyebilirsiniz. Ayrıca çölde kurulan bedevi kampında açık büfe akşam yemeği, sınırsız alkolsüz içecekler ve dansöz şov ile günün tüm yorgunluğunu atabilirsiniz.

 

3. Gün-    DUBAI

 

Sabah kahvaltısının ardından tam gün alışveriş ve kişisel aktiviteleriniz için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz, ekstra olarak düzenlenecek olan, tam gün öğle yemekli Abu Dhabi Başkent turuna katılabilirler. Bu turumuzda yedi emirliğin başkenti gezilecek olup, 40 yıl önce küçük bir balıkçı köyü olan başkentin bugün ne kadar modern bir şehir olduğuna tanık olunacaktır. Abu Dhabi günümüzde geniş bulvarları, gökdelenleri ile ultra-modern bir Arap şehridir. Enfes Arap yemek ve mezelerinin de olduğu açık büfe öğle yemeğimizden sonra tarihi Kaleiçi Açıkhava müzesi ve kordon boyu sahili gezilip  görülecek yerler arasında. Aynı zamanda bu turumuzda hem başkenti gezecek, Dünya’nın en büyük camilerinden Sheikh Zayed Camiini ziyaret edecek hem de alışveriş yapma imkanına sahip olacaksınız. Tur bitimi Dubai’ye dönüş ve geceleme otelinizde.

 

EKSTRA GEZİ: ABU DHABİ GEZİSİ | 80 EURO 

Gezimiz süresince yedi emirliğin başkentini yakından tanıyacaksınız. Basra Körfezi kıyısında konumlanan şehrin en önemli özelliği oldukça modern bir görünüme sahip olması. Ada olmasına rağmen köprülerle ana karaya bağlanmış olan şehri keşfederken mimarisine hayran olacaksınız. Ayrıca bu turumuza alkolsüz içecek ve açık büfe öğle yemeği dahildir.

 

4. Gün-                 DUBAI – SHARJAH - İSTANBUL

 

Sabah kahvaltısının ardından dileyen plaj keyfine devam edebilir veya alışveriş için serbest zaman  rehberinizin bildireceği saatte, yetkililerimiz tarafından havalimanına transfer. Bagaj, bilet ve check- in işlemlerinin ardından Air Arabia Havayollarının AA 281 sefer sayılı uçağı ile 19:45 de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 23:30’da İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

FİYATLARA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ:

* Merkezi 4* Süperior Otelde 3 gece konaklama

* Otelde Alınacak Kahvaltılar

* Panoramik Dubai Şehir Turu

* Gezi Süresince Rehberlik Hizmeti

* Havalimanı - otel - havalimanı transferleri

* Yurtdışı seyahat sağlık sigortası

* Havaalanı vergileri.

 

FİYATLARA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ:

 

*  Vize ücreti (Yeşil pasaportu olmayanlar için) 100 Euro.

*  Yurt dışı çıkış harcı bedeli (15 TL)

*  Her türlü kişisel harcamalar ve ekstra turlar

*  Otel ve Rehber Bahşişleri

* BANDIRMA-İSTANBUL-BANDIRMA  ARASI ULAŞIM        

 

 

CATG.

 

OTEL

İki kişilik odada kişi başı

 

 

Tek kişilik farkı

 

02-11 Yaş Çocuk

 

4*

 

 

 

 

 

Landmark Hotels Riqqa Hotel  Veya benzeri

www.landmarkhotels.com/riqqa

 

 

  

499 €uro

 

 

199 €uro

 

 

449 €uro