loading 0%
BODRUM-MARMARİS-DATÇA (3 GÜN - 3 GECE) - 2 GECE KONAKLAMA
₺2400.00

Tur Güzergah

BANDIRMA-BODRUM-AKVARYUM KOYU-KARGI KOYU-DEVE PLAJI TAVŞAN ADASI-DALGIÇ KOYU-MARMARİS-DALYAN-İZTUZUPLAJI-DALYAN KANALI-KAUNOS TAPINAK TİPİ KRAL VE YÖNETİCİ MEZARI-BANDIRMA

Tur Detay

1. Gün
1.GÜN

 

HAREKET YERİ VE SAATİ:

00:30’da Erdek Migros Önü

01:00’da Barış Manço Kültür Merkezi Karşısı

01:45 Susurluk (Yol Güzergahında)

 

02:30 Balıkesir (Yol Güzergahında)

Sabah yol güzergâhında kahvaltı molası sonra rehber eşliğinde BODRUM KALESİ ziyareti sonra 10.30’da tekne turumuza başlıyoruz. Bodrum’un eşsiz koylarında yapacağımız tekne gezisinde ilk durağımız yaklaşık 20 dakikalık bir yolculuk sonrasında Akvaryum Koyu olacak. Ardından sırasıyla öğlen yemeğimizi de alacağımız Kargı Koyu, Deve Plajı, Tavşan adası gelecek ve sizlere denize girme imkânı sunulacak. Son durağımız, Dalgıç Koyu. Dalgıç Koyu’ndan çıkışımızı takiben 30 dakikalık bir yolculuk sonrası teknemiz bizleri karaya ulaştırmış olacak. Akşam saatlerine doğru Bodrum’daki otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

2. Gün
2.GÜN

 

Sabah otelimizde aldığımız kahvaltı sonrası Marmaris ‘e hareket. İlk durağımız Marmaris kalesi ziyareti. Kale gezimiz sonrası Marmaris ‘te bulunan otelimize yerleşme. Otel imkanlarından faydalanma ve konaklama otelimizde.Tüm gün serbest zaman.

3. Gün
3.GÜN

 

Sabah otelimizde aldığımız kahvaltı sonrası  Dalyan’a ( Kaunos )hareket ediyoruz. Dalyan’dan bineceğimiz kanal teknesiyle Köyceğiz Gölü’nden başlayıp İztuzu Plajı’nda son bulan ve doğal bir labirent olan Dalyan Kanalı içinde turumuza başlıyoruz. Teknemizle alt bölümüne kadar yaklaşarak izleyebileceğimiz Dalyan Kaunos Tapınak Tipi Kral ve Yönetici mezarları bizleri etkileyecek. Buradan, rehberimizin verdiği bilgi ardından ayrılarak Dalyan Kanalı içerisindeki sandal yolculuğuna devam ediyoruz. İztuzu Plajı’nda son bulacak olan keyifli yolculukta, şansımız varsa Caretta Caretta kaplumbağalarını da görebileceğiz. Dalyan’daki gezimiz sonrası Bandırma’ya dönüş için hareket.

susanoğlu otelleri

Dahili Hizmetler

                                                                      *2 gece otel konaklama ,

*otelde akşam yemeği,

*otelde sabah kahvaltısı,

*Rehberlik hizmeti,

*Ferdi kaza sigortası,

Harici Hizmetler

 *Bodrum Tekne Turu

*Datça Tekne Turu

*Öğle Yemeği

*MÜze ve Ören Yerlerine Giriş