loading 0%
İZNİK&BİLECİK TURU 2 GÜN 1 GECE
₺550.00

Tur Güzergah

BANDIRMA-TARİHİ İZNİK ŞEHİR SURLARI-AYASOFYA MÜZESİ-ÇİNİ KAZI ALANI-ÇİNİ ATÖLYESİ-OSMANELİ-RÜSTEM PAŞA CAMİİ-RUM KLİSESİ-ŞEYH EDEBALİ TÜRBESİ VE CAMİİ-SİNEVİZYON SÖĞÜT-ERTUĞRUL GAZİ TÜRBESİ-BANDIRMA

Tur Detay

1. Gün
1.GÜN

 

HAREKET YERİ VE SAATİ

05:00 - Erdek Migros önü

05:30 – Bandırma Barış Manço Kültür Merkezi Karşısı

06:15 - Karacabey (Yol Güzergahında)

 

07:00 - Bursa (Yol Güzergahında)

2 saat 20 dakika sonra İznik’te rezervasyonunu yaptırdığımız Laskaris Cafe&Restoran (Extra) kahvaltımızı alacağız.Sonrasında İznik Gezi Programımız Başlıyor.

     İlk olarak Ertuğrul Gazi Türbesi ziyareti.Daha sonra Osmangazi’nin bacanağı Dursun Fakıh Türbesi, ve devamında Bilecik’te Osmangazi’nin kayınpederi büyük alimlerden Şeyh Edebali Türbesi ziyaret edilir.  Ve İznik turumuz başlıyor. İznik Ayasofya, İznik Yeşil Camii, çini atölyeleri ve Çiniciler Çarşısı, İznik Müzesi, İstanbul Kapı Ve Letter Kapısı ve Nilüfer Hatun İmareti  gezileri sonrasında göl kenarında fotoğraf için serbest zaman veriyoruz.Dileyen misafirlerimiz göl balığının tadına bakabilir.İznik Gölü’nden çıkan yayının şişi ve Sarı Balığın da kızartması makbuldür.

Ardından Bilecik için 1 saatlik yolculuğumuz başlıyor.Ve otelimize yerleşiyoruz.Bilecik Oteli’nden akşam yemeğimizi aldıktan sonra dinlenmeye çekiliyoruz.

susanoğlu otelleri

Dahili Hizmetler

 

  • ·      Ulaşım
  • ·      Ferdi kaza sigortası
  • ·      Rehberlik hizmeti
  • ·      1 Gece Otel Konaklaması
  • ·      Otelde akşam yemeği ve kahvaltı

Harici Hizmetler

 

·         Müze ve ören yerleri girişi

·         Öğle yemeği