loading 0%
KUMKAPI EĞLENCE
₺300,00

Tur Güzergah

İSTANBUL

Tur Detay

1. Gün
HAREKET SAATİ ve YERİ: 09:00 - Bandırma Barış Manço Kültür Merkezi Karşısı

Taksim Meydanı

(1928 yılında İtalyan heykeltıraş Pietro Canonica tarafından inşa edilmiştir. Heykeltraş Hadi Bara ve Sabiha Bengütaş'in yardımlarıyla, anıt tamamlanmıştır. 8 Ağustos 1928'de açılan anıtın, kaide ve çevre düzeni mimar Giulio Mongeri tarafından yapılmıştır.)

Madame Tussauds İstanbul

 Tarihi ve kültürel kahramanlar ve geçmişten bugüne sanat spor ve siyaset dünyasının yaklaşık 70 ünlü ismin yer alacağı Madame Tussauds İstanbul’da Osmanlı ve Cumhuriyet dönemlerinde tarihi bir gezinti yapabilir .Türkiye’den birçok ismin yanı sıra çok sayıda uluslararası müzik , spor  ve film yıldızıyla da tanışabilirsiniz.

Pera Müzesi

Kapılarını 2005 Haziran ayı başlarında açan Pera Müzesi, Suna ve İnan Kıraç Vakfı’nın, kentin bu seçkin noktasında kültür-sanat hizmeti vermek amacıyla hayata geçirdiği geniş kapsamlı bir kültür girişiminin ilk adımıdır. Bu projede bir ‘müze-kültür merkezi’ işlevini üstlenen Pera Müzesi için, 1893 yılında mimar Achille Manoussos tarafından İstanbul’un gözde semti Tepebaşı’nda inşa edilen, tarihi yapı Mimar M. Sinan Genim tarafından tümüyle elden geçirilerek çağdaş donanımlı bir müzeye dönüştürülmüş ve hizmete sunulmuştur.

İstanbul Modern sanat Müzesi

İstanbul Modern Sanat Müzesi, Türkiye’nin modern ve çağdaş sanat sergileri düzenleyen ilk özel müzesi olarak 2004 yılında, İstanbul Boğazı’nın kıyısındaki 8.000 metrekarelik bir alanda kurulmuştur. Süreli ve sürekli sergi salonları, fotoğraf galerisi, eğitim ve sosyal programları, kütüphane, sinema, restoran ve mağazası ile çok yönlü bir hizmet alanı sunmaktadır.

Cezayir Sokak (Fransız sokağı )

Cezayir Sokağı ya da Cezayir Çıkmazı. Beyoğlu, İstanbul'da yer alan bir sokak. Merdivenli çıkmaz sokak, Beyoğlu ile Tophane semtlerini bağlayan bir yaya yolu niteliği taşır. 

Kumkapı eğlence

Kumkapı, İstanbul'un Fatih ilçesi sınırları içinde yer alan; tarihî yarımadanın Marmara Denizi kıyısındaki semtlerinden biridir. Doğusunda Kadırga, kuzeyinde Gedikpaşa, batısında da Yenikapı ile çevrelenmiştir.

İstanbul’da ailenizle, arkadaşlarınızla, kalabalık bir grup olarak fasıl gecesi yapmayı planlıyorsanız Kumkapı meyhaneleri adeta bunun için var. Meyhanelerden birinde otururken diğer tarafta çalan fasıla eşlik edebiliyor, gece sonuna kadar süren eğlenceyle mest oluyorsunuz.

susanoğlu otelleri

Dahili Hizmetler

Ø Ulaşım

Ø Özel Ferdi Kaza Sigortası

Ø Rehberlik hizmeti

Ø Köprü Geçişleri

Ø Kumkapıda Yemek Menüsü + Eğlence 

Harici Hizmetler

 

MÜZE VE ÖREN YERLERİ GİRİŞLERİ SABAH VE ÖĞLEN YEMEKLERİ -MENÜ DIŞINDA ALINAN İÇECEKLER ÜCRETE DAHİL DEĞİLDİR